kayıt

corona

 1. 1
  meksika orijinli bir bira markasıdır. ilk bira tercihimdir her zaman için hele six-pack leri naz markette satılmaya başladıktan sonra klasik eve giriş parolası haline gelmiştir. severiz, içeriz hatta olsada içsek.
  (bkz: naz kapanmış mıdır lan ?)
  #42923 zoneiw | 10 yıl önce
   
 2. 2
  En sevdiğim bira markasının pandemi ismine donüşmesinden dolayı artık nefretim olmuştur.

  Olm bak, arada ses verin de hayatta mısınız anlayalım, şş!! Ciddiyim awq:(
   
 3. 3
  Yani bu ulkede bu kadar sene yasayabilme becerisini gosterip, gotu kirik bir virusten olursem, gercekten cok uzulucem.
   
 4. 4
  yazin sicaginda favorilerim arasinda yer alan bira markasi.
  #104866 doomguy | 9 ay önce
   
 5. 5
  Amerikalıların ilk salgın söylentileri başladığı sırada marketlerden deli gibi erzak toplarken almayı tercih etmediği markadır. Öyle ki alkol reyonu corona dışında tamamen boşalmış olan market rafı fotoğrafları düşüyordu.
   
 6. 6
  zihinsel tahribatı da hiç az değil ve bunun için yakalanmaya da gerek yok. sosyalleşmeyi bir kenara bırakıyorum, sabah kalkıp bilgisayar başına oturuyor, ders varsa derse giriyor yoksa ödev yapıyor veya oyun moyun oynuyor gece de bilgisayarı kapatıp yatıyorum. bakın ben yıllar önce yüz yüze ders varken bile bir noktada hiçbir elle tutulur sebebim yokken bir hafta yurttan çıkmamış biri olarak konuşuyorum, ben bile bezmiş vaziyetteyim. tek sosyal aktivitem haftada bir markete çıkmak, onda da saçma sapan bir şeyler yanlış gidiyor ve çıktığıma bir yandan minnettar ama diğer yandan söve söve eve dönüyorum. bugün sırf laf olsun diye çöp atmaya çıktım yahu allahtan orada da bir arkadaşa denk geldim de ayaküstü iki dakika biriyle konuşmuş oldum.

  hocalar da eksik olmasın zoom, webex, collaborate gibi farklı platformları kullanıyorlar da derse girmeden önceki prosedür değişiyor, hayatımıza küçük heyecanlar giriyor vesileyle, ya bu ders kaçtaydı ve nasıl giriyorduk düşüncesi bile pozitif bir şey gibi geliyor şu an. yakında üçlü prizlerle konuşmaya başlayacağım bu gidişle.
   
 7. 7
  Hükümet tarafından konsomatris gibi sadece geceleri çalışan bir şey olduğu düşünülen mikroorganizma. Ayrıca köle olarak çalıştırılmamıza ve özlük haklarımızın gasp edilmesine vesile esilmiştir.
   
 8. 8
  Birkaç yüzyılda bir gelebilecek bir şanssızlık neticesinde dünyaya musallat olmuş illettir kendisi.
  (bkz: pandemi)
  #104911 burocknroll | 2 ay önce
   
 9. 9
  fıldır fıldır gezdikten sonra insanların ay hiç de evden çıkmadık ama yine de yakalandık çok zormuş diye yakındıkları döneme verilen isim.
  (bkz: corona)
  #104929 DinamikSoft | 2 ay önce