kayıt

lisede yaşanan dumur olaylar

 1. 1
  lise diye tanımlanan mekanda, eğitim yuvasında yaşanan ve bunu yapan insan olamaz dedirtecek olay ve olgular bütünüdür. örnek verecek olursak:

  sene 2007. 10.sınıftayız. felsefe diye bir ders koymuşlar ve bu dersin hocası da dersini önemseyen not tutturan falan filan klişe olaylar yani. neyse biz olayımıza dönelim. hoca yazılısını yapmış sınıfta bilimum inek de (yanlış anlaşılmasın çalışkan oldukları için değil hakkaten dangalak oldukları için inek tabiri kullandım burada) hocanın etrafında toplanmış pek möhim bir ders olan felsefe notlarını beklemekte, kimi arkadaşlarımız son dersin vermiş olduğu yorgunluktan müzik dinleyip dinlenmekte kimisi arkada futbol muhabbeti çevirmektedir. kapı tarafı en ön sırada oturan swedish ve arkadaşı ise kendilerine bir eğlence aramaktadırlar ve swedishin ağzından şu soru kalıbı duyulur: "lan x 1ytl versem çöpe işeyebilir misin?" tabi içinden nah işer diye geçirir zaten 1ytl için hangi manyak yapar lan bunu? akabinde x kişisi hadi gel la hocayı kontrol et der ve çıkarır dalgasını çöp kutusuna bir güzel işer. akabinde bendeniz helal olsun nidaları eşliğinde çıkarır 1ytlyi verir ancak evlat acısı gibi oturmuştur.

  not: 1ytl vermek elbette umrumda değil içime oturan adamla dalga geçerken beni bir güzel göt etmesidir. helal olsundur.
  #134 swedish hearts | 11 yıl önce
   
 2. 2
  hocanızın yanınızda osurması bunlardan biridir.
  #194 whatami | 11 yıl önce
   
 3. 3
  bir kabine 4 kişi girip sigara içen kafadarların basılması akabinde bayan müdür yardımcısının sigara mı içiyordunuz yoksa başka bir şey mi yapıyordunuz sorusuna grubun hep bir ağızdan hocam vallahi sigara içiyorduk demesi.
  #219 swedish hearts | 11 yıl önce
   
 4. 4
  lise 1 de proje adı altında işlenen dandik bi derste verilen 40 sayfa nota kim çalışacak deyip sıranın altına koymak ve elini kağıtlara atınca 40 ınında yere saçılması. ilk yazılıda sınıfın kargaşa içinde olmasından yakayı ele vermedik ama 2. sınavda sınavın başında elimi atmamla tekrar alayının yere saçılması, sınıfın gülmeye başlaması ve benim sesli şekilde siktir! nidası vermem.hocanın "oğlum mtd dökülüyosun yaprak yaprak" demesi bir nebze neşemi yerine getirmişti.
  #307 mtd | 11 yıl önce
   
 5. 5
  arka bahçe diye adlandırılan kuytu köşelerin birinde sevgilinle öpüşürken okulun en yavşak hocalarından birine yakalanmak ve 1 hafta o hocanın nur yüzünden mahrum kalmak bunlardan biridir.
  #336 maharaja | 11 yıl önce
   
 6. 6
  hoşlanılan kızın bir arkadaşına haşin bir biçimde "kaltak" demesi. olmadı di mi, o zaman başka bi olay anlatayım.

  bizim lisenin içinde bi gezici anaokulu vardı. buradaki veletler okulun etinden sütünden yararlanırdı. okulun kapısından çıktım işte, arkamdan bu anaokulundaki küçük kızlardan biri koşarak çıktı. 2 saniye sonra pantolonunun kemeri açık bi velet daha.

  içeride neler oldu bilmiyorum, merak da etmiyorum, walla
  #359 kalas | 11 yıl önce
   
 7. 7
  okul basket takımının final maçı olduğu gün sabah normal bi şekilde okula gelinmiştir, tam sınıfa girildiği anda mesaj gelir, hadi kaçıyoruz maça gitcez... aynı hızla geri dönüp daha ilk ders başlamadan kapıdan çıkılmaya çalışılır. güvenlikçi abi tarafından durdurulunur..
  güvenlikçi abi : nereye ?
  ben : kırtasiyeye
  ga: olmaz gidemezsin
  b: kalem almam lazım
  ga: olmaz
  b: sınava kalemsiz mi gireyim ?
  işte tam o anda, tam başardım derken, güvenlikçi abinin eli arkasına doğru uzanır, gözlerinde bir ışık belirir ve 10 cm'lik faber kurşun kalemi çıkartır, uzatır , geri getirmeyi unutma der...
  #418 marvellous | 11 yıl önce
   
 8. 8
  lise 2 * boyunca matematik görmemek *
  (bkz: ankara atatürk anadolu lisesi)
  #876 dort sifir sifir | 11 yıl önce
   
 9. 9
  din hocanızın facebookta losing my religion ın videosunu paylaşması.tamam müthiş bir şarkı dinleyebilir çok doğal ama yani bir düşün?! *
  #5209 duman | 11 yıl önce
   
 10. 10
  bir tualet kabininde hoca geliyor diye sigaraları söndürdük ama herşey çok geçti. bizde doğaçlama yaptık ve işeme pozisyonu aldık ve olanlar oldu. (bkz: 1 kabin 5 erkek)* *
  #5225 dozy | 11 yıl önce
   
 11. 11
  okul müdürünün sabah okulun başlama saatinde bütün okulu bahçede toplayıp "aranızda bazı kendini bilmezler var. onlar kendilerini biliyor." demesi.*
  #26022 galaxi90 | 11 yıl önce
   
 12. 12
  sınıfta en sessizlik anında bağıran osuruk sesine karşılık önlerde oturan kişinin osuruk sesini tanıyarak hedenin osuruğu bu diye bağırması. hocanın gülmesi.


  sınıfta not isteyen şahısa not vermeyen hocanın yanında feci şekilde osurulması ve akabinde sınıfın boşaltılmak zorunda kalması.  bütün bunları yapan şahsın sınıftaki şikayetlerden ötürü osurmadan önce 5 4 3 2 1 diye sayması ve sınıfın pozisyon alması.
  #26025 sondaj | 11 yıl önce
   
 13. 13
  psikoloji dersinde hocanın tahtaya çıkardığı arkadaşıma küçük kurbağa şarkısını söyletmeye çalışması. arkadaşımın sınıfı ağlayarak terk edişiyle sonuçlandı.
  #26027 changeishard | 11 yıl önce
   
 14. 14
  kimya hocasın sıralara oturup bacak bacak üstüne atarak ve bütün sene boyunca g-string'iyle şov yaparak ders anlatması.. *

  (bkz: hassskmmm olum göte bak dedittiren olay)
  (bkz: ellerin masanın altına gittiği anlar)
  #26227 mt2atakan | 11 yıl önce
   
 15. 15
  kaloriferleri yanmayan okulda, öğrencilerin ısınabilmek için çöpü yakmaya teşebbüs etmesi, okulun duman altı olması
  #42460 lord of the cakars | 10 yıl önce