kayıt

sabahın köründe kalkıp çizgi film izleyen çocuk

 1. 1
  pazar sabahları evde herkes uyurken tekli koltuğa yan yatıp 37 ekran televizyondan aynı çizgi filmi en az yirmi defa izlediği halde her seferinde gülümseyerek gözlerini ayırmadan izleyen çocuk **
  #77368 dadada | 7 yıl önce
   
 2. 2
  yüzünü bile yıkamadan kumandaya koşan çocuktur*
  #77370 stainlessstell | 7 yıl önce
   
 3. 3
  büyüdüğünde anime* izleyen çocuktur.*
   
 4. 4
  Keyif pezevengidir.
  #77384 ayiboan | 7 yıl önce
   
 5. 5
  bi zamanlar ben

  maxi tv
  #77391 mt2atakan | 7 yıl önce
   
 6. 6
  adventure time, gumball ya da ne bileyim regular show gibi harika çizgi filmlerin gayet güzel dublajlarla bulunduğu çağda aptal trt çocuk yapımlarını izliyorsa yazıktır. saat 6 gibi gelir uyandırır, elinizden tutup televizyonun karşısına götürür açmanız için ve sizinle işi biter. ekrana odaklanarak saatlerce izler sonra ne istiyorsa siz de zombi gibi bir koltukta yarı dalmış şekilde eşlik edersiniz. ben küçükken annem kumandayı alır güzelim ay savaşçısı'nı, pokemon'u değiştirirdi, sabahın köründe brezilya dizisi izlerdim sebastian'ların paula'ları aldattığı, fernando'ların isabela'larla köşelerde kırıştırdığı. şimdi çocuklar gidip sonsuz seçenekten nane ile limon filan izliyor anlayamıyorum.
  #104529 dark matter | 3 yıl önce
   
 7. 7
  ailenin salağı bendim hep en erken kalkar çizgi filme koşardım fakat digiturk falan da yoktu nickeledon kuşağı falan değil işte uydu ne veriyorsa onu izlerdik. digiturkleri olan kuzenimi çok kıskanırdım kaliteli çizgi filmler izleyebiliyordu. biz pokemon beyblade veya cartoon network falan izlerken; o andy'nin nesi var, sünger bob, zoey, avatar falan izleyebiliyordu şerefsiz. sonradan anladım ki çok da pahalı bişey değilmiş zenginlik göstergesi değilmiş yani aq digiturkü ama niye almadık bilmiyorum babam böyle şeyleri almazdı mcdonalds burger king digiturk falan sermayeye hizmet eden şeyleri almıyordu herhalde. neyse içimde kalmış bu saçma şey sözlük vesilesiyle de olsa dökmüş oldum. thank you for listening, if you have any questions i would be glad to answer them.
  #104575 zerdust | 8 ay önce
   
 8. 8
  tsubasa izlemesi kuvvetle muhtemel çocuktur