kayıt

metu sözlük itiraf

 1. 167
  hayatta bazı anlık hisler var. tabi mantıken hayatımız anlardan ve hislerden oluşuyor ama bahsettiklerim biraz daha fazlaca hissettiklerimiz. mesela dönüm noktaları gibi. böyle zamanlarda ne yaşadığımın farkında olamıyorum. yani farkında değilim derken, aslında o olay gerçek değilmiş gibi oluyor. hafif bir kalp sıkışması, ama daimi. yani gördüğün rüyanda bile kalbin sıkışık.

  mesela hastasın dediklerinde öyle olmuştu. içimden diyorum acaba ölecek miyim? böyle ölüm fikriyle iç içe olmak, ama bir yandan da onu reddetmek. hayatımın o evresi boşluk boşluk. çoğu şeyi hatırlayamıyorum mesela bunun gibi.

  ya da tam tersi hayatında olumlu anlamda iz bırakan bir şey. hayatını değiştirmeye yönelik bir şey. bunun gelişi bir de ağır ağırsa insan bir o kadar gerilip stresleniyor. olumlu bir şey olsa dahi.

  mesela şindi ankaradan ayrılma fikrine yaklaştıkça korkuyorum, içim eziliyor, böyle büzüşüyom. beni burada tutan tek bir arkadaşım var, sanırım o yüzden öyle. neredeyse 6 sene oldu dip dibe geçti filan, ailem gibi olan biri. ankara aslında o olmuş. gidebilsem harika olacak, çünkü bir amacım olacak, ama bir de geride sevdiğim birini bırakacağım.

  lan çok komik yav. harbiden ben hiçbişiden memnun olmuyorum galiba,

  rkdşlr buraya bir gün çok mutlu şeyler yazacağım. mutlululu bir insan olarak hemi de. bak söz. sonra siz de gaza gelirsiniz. belki o gün metunun dönüm noktası olur. buradaki herkeş bir anda yazmaya başlar sonra çömez sayısı artar da artar. bence olur.

  vallahi. *

  *
  #105098 feminist as fuck | 2 hafta önce
   
tümünü gör